İskele İnşaat İskelesi

Online 4 | Bugun : 13 Ziyaretçi

Bu Hafta : 129 | Bu Ay : 998 Ziyaretçi

Toplam 28192 Ziyaretçi

CUP-LOCK İSKELE

20.07.2018

Döşeme ve kiriş kalıbı altında taşıyıcı bir sistem olarak kullanılan cup-lock iskele sistemi menfez, köprü, baraj, tünel gibi yüksek perde inşaası ve bakımında, rahat ve güvenli bir iş üretimini sağlamak üzere kullanılabilecek çok amaçlı bir iskele sistemidir. Ağır döşemelerde ve yüksek yapılarda kullanılan, mukavemeti ve emniyet değerleri yüksek bir iskele çeşitidir. Döşeme kalınlığı ve kalıp olasılıklarına göre uygun modüllerde yük dağılımı iskeleye verilmektedir.

Cup-lock iskele sisteminde de diğer taşıyıcı sistemlerde olduğu gibi ara taşıyıcı, tali taşıyıcı ızgaraların ve kalıp türüne göre eksenel açıklıklar belirlenir. İmalat prosesinin diğer bir ayağı olan, ürünlerin taşıma kapasitesi, basınç çekme, kırılma gibi deneylerdir.

 

SİSTEM İSKELE projelerinize en uygun ve ekonomik çözümü bu değerler sayesinde güvenle sunmaktadır.Cup Lock iskele sistemi alt-üst fincanlı düşey dikmelerden ve fincanlı dikmelerin burkulmasını önleyen dövme bademli yatay bağlantılardan oluşmaktadır.

 

Çanak içindeki su tahliye delikleri sayesinde, çanak içi temiz olduğundan bağlantı rijitliği sağlanmış olur. Sadece çekiç kullanılarak seri bir şekilde montajı ve demontajı yapılabilir. Cup-lock iskele daha çok kalıp-altı iskelesi olarak tasarlanmış olup, dış cephe iskelesi olarak da kullanabilen bir sistemdir.

© Sistem İskele 2018
WebHosting : ArcGrup